İstanbul Gen. Müd.
+90 532 111 73 73

Fipool Prefabrik Havuz

TATİL KEYFİ BAHÇENİZDE SAKLI!

FİPOOL PREFABRİK HAVUZ SİSTEMLERİ

Daha dayanıklı, daha ekonomik, daha hijyenik, daha kullanışlı, daha zahmetsiz, daha kaliteli ve daha bir sürü dahasıyla prefabrik havuzlar, artık tüm Türkiye’nin tercihi

%100 Sızdırmazlık
%100 Sızdırmazlık
Prefabrik havuzlar iç liner kaplaması havuzun ölçülerinde üretilip tek parça halinde gelmekdedir ve kesin sızdırmazlık sağlamakdadır. İşte bu üstün özellikleri sayesinde; Avrupa ’da 2000 ’li yıllardan beri, prefabrik havuz sistemleri, konvansiyonel betonarme havuzların önüne geçmiştir ve Avrupa pazarının neredeyse tamamını ele geçirmiştir.
Beton Kadar Güçlü Gövde
Beton Kadar Güçlü Gövde
Havuzlarımızın taşıyıcı yan duvarlarını oluşturan en önemli parça olan fibercement levhalar betona en yakın üründür.

Fipool Panel havuzda kullandığımız fibercement panellerin yapısı ; silis kumu, çimento ve bağlayıcıların bir proses ile karışımından yapılmış olup fırınlandıktan sonra piyasaya verilmektedir. Silis kumu camın ana hammaddesidir. Camın atmosfer etkilerine dayanım özelliği fibercement plakalarda da vardır.

Made in TURKEY, %100 Türk Mühendisliği
Made in TURKEY, %100 Türk Mühendisliği
Fipool Panel Havuz Sistemleri % 100 Türk Mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği Fibercement levhalar ile çok sağlam ve sağlıklı havuz yan duvarlarını oluşturmak suretiyle yapılan havuz sistemidir. Sistem parçaları galvenizlenmiş çelik arka karkas sistemi, özel imalat alüminyum ara ve bağlantı parçaları ile tamamlanmaktadır. Bu sayede iskelet yapıda yüksek mukavemet sağlanmaktadır.
Liner Kaplama

Liner kaplama ile havuz da sınırsız seçenek devam ediyor

Antibakteriyel liner kaplama ile hijyenik yapı

Sınırsız liner kaplama seçenekleri
İstediğiniz havuza biraz daha yaklaştınız