İstanbul Gen. Müd.
+90 532 111 73 73

Bora Prefabrik Havuz

KUSURSUZLUĞUN PERİNDE; BORA

BORA PREFABRİK HAVUZ SİSTEMLERİ

Yumuşak hatları, göz alıcı görüntüsüyle herkesin sevgilisi. Uygun fiyatları, düşük altyapı maliyeti, sorunsuz yapısı ile her zaman bir adım önde.

Anti Bakteriyel Liner Kaplama ile Hijyenik Su Kalitesi
Anti Bakteriyel Liner Kaplama ile Hijyenik Su Kalitesi
Prefabrik havuzların iç liner kaplaması gözeneksiz olup, betonarme havuzlarda olan,derz aralarında yosun oluşumu , bakteri üremesi söz konusu değildir. Temizlenmesi gözeneksiz yapısı sayesinde çok kolaydır.
Mimari Yapılar, Yenilikçi Projeler
Mimari Yapılar, Yenilikçi Projeler
Havuz sisteminde öncelikli ve önemli konu nedir? İnşaat hızı mı? Taşıyıcı yapı malzemesi mi? Proje uygulanabilirliği mi? Havuzdaki sağlamlık ve dayanıklılık mı? Estetik ve konfor mu? Elbette bunların tümü önem taşıyor. Ve bütün bu soruları sorduğumuzda, geleneksel malzeme ve yöntemlere oranla çeliğin ve liner kaplamanın tartışılmaz üstünlüğü ortaya çıkıyor. Sermed Havuz Sistemleri, galvanizli hafif çelik yapı sistemi ve liner kaplama ile geleneksel malzeme ve yöntemlerin inşaat sektörümüzdeki egemenliğine son verecek güçlü ve çağdaş bir adım atıyor.
En İyi Fiyat Garantisi
En İyi Fiyat Garantisi
Prefabrik havuzlar tercih sebeblerinin biride ucuz maliyetli olmasıdır. Betonarme havuzların getirdiği yüksek maliyet ve uzun inşaat süresi prefabrik havuz modelinde söz konusu değildir. Klasik betonarme havuzlardan maliyeti ortalama %50 daha düşükdür.
Liner Kaplama

Liner kaplama ile havuz da sınırsız seçenek devam ediyor

Antibakteriyel liner kaplama ile hijyenik yapı

Sınırsız liner kaplama seçenekleri
İstediğiniz havuza biraz daha yaklaştınız