İstanbul Gen. Müd.
+90 532 111 73 73
2006'da yola çıktık

Sermedi Keşfedin

Dünya çapında havuz tasarımı ve üretimi yapıyoruz

Sermed Havuz Sistemleri, prefabrik havuz sistemi ve liner kaplama ile geleneksel malzeme ve yöntemlerin inşaat sektörümüzdeki egemenliğine son verecek güçlü ve çağdaş bir adım atıyor.

İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN!

Hadi beraber çalışalım

Siz tatilinizin tadını doyasıya çıkarırken izin verin biz de beklentilerinizin çok üzerinde bir yaz tatili sunmanın tatlı gururunu yaşayalım.

Sermed Havuz / Kurucu

HAKKIMIZDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Liner kaplamalı prefabrik hazır havuz sistemleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmaktadır.

Dünya çapında lider markalarını bünyesinde bulunduran Sermed Havuz, Türkiye’nin her köşesine birkaç gün gibi kısa sürede havuz kurulumunu tamamlayarak yüzmenin keyfini; kaliteli malzemesi, şık dizaynı, teknolojik yapısı, ekonomisi ve hızlı servisiyle sizlere sunmaktadır.

Seramik-betonarme havuzların tüm dünyada uzun ve zor yapım aşamaları, çok yüksek işçilik maliyetleri, yeterli sayılmayan hijyenik koşulları, sıkıntılı bakım şartları yüzünden artık eski popülaritesini yitirmiştir. Sermed Havuz, hızla değişen ve gelişen dünyamızda, prefabrik liner kaplamalı yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır.

Sermed Havuz ’un betonarme havuzlara oranla daha sağlıklı, daha hijenik, daha pratik, daha dayanıklı, daha ucuz olan prefabrik liner kaplama havuzları, %100 Türk mühendisliği ve kalitesiyle üretmekle kalmayıp aynı zamanda firma güvencesi altına da almaktadır.

%100 Türk mühendisliğimizle kendi üretimimiz olan bu prefabrik havuz sistemleri ile sunulan standart havuz şekil ve ebatlarının yanı sıra yine tamamen yerli üretim olan Fipool prefabrik havuzlarımız ile isteğe bağlı şekil, büyüklük ve derinlikte, her ihtiyaca ve amaca yönelik ister taşmalı ister skimmerli havuz üretimini yapabilmekteyiz.

Zeminüstü prefabrik havuzlarımızda 4 m2 den 200 m2 büyüklüğünde ve değişen derinliklerde havuz üreterek sektör de bir ilki gerçekleştirmiştir.

Image